שיק דיזיין תעשיות - מערכות ישיבה

אודות שיק דיזיין

קראו מי אנחנו, הכירו אותנו וקבלו קצת יותר פרטים על העבודה שאנו מייצרים בשיק דיזיין

פרופיל החברה

פרויקטים נבחרים

הפרוייקטים הנבחרים של שיק דיזיין תעשיות, מפעלים לייצור מערכות ישיבה וכורסאות

לצפיה בפרוייקטים

סרטון הוידאו של שיק דיזיין

צפו בסרטון הוידאו שלנו והציצו למפעל של שיק דיזיין המייצר את הרהיטים האיכותיים והמעוצבים

לצפייה בסרטון

לקוחות מרוצים

"ברצוננו להביע את הערכתנו כלפיך: אצלך למשפט "שירות אדיב ומקצועי עד לשביעות רצונו המלאה של הלקוח" - יש קבלות!!! הינך אדם ישר, הגון ומקצועי, המבטיח ומקיים! אז "תודה רבה" על "הכל" וכפי שאמרת אכן הספות מאד מאד נוחות..."
אדרת שי ואיריס

"תודה! תודה! תודה! קיבלנו את הסלון שרכשנו מכם ואנו מבקשים להגיד שהסלון משגע, הגיע למקומו בשלום ואנו נהנים ממנו מאד מאד. אז תודה על ההבנה, השירות, היחס והתוצאה. נמליץ עליכם בשמחה"
זיו אלי ואלה, קיבוץ אילון

"בכייף ובשמחה אני כותבת לך כמה מילות תודה, היחס שלך, האכפתיות האמיתית, הרצון לתת ללקוח מה שהוא רוצה והכי טוב שיש, הסבלנות והחשיבה שהלקוח יצא מרוצה ויצא ממך עם חיוך - מוקרנים ממך ומרגישים שהם יוצאים מהלב. תודה על הכל, כמובן גם על מהירות האספקה והשירות המדהים"
חגית גורן

"ברצוננו להביע את תודתנו הגדולה בגין היחס האישי והחם של חברתכם בעקבות תלונה כי בסלון דגם גלית אותו רכשנו מברוכאל מפעלים רהיטים בע"מ, נפרם הבד בכמה מקומות. אף פעם לא נתקלנו בחברה כמוכם אשר עומדת מאחורי איכות מוצריה ומגבה את הלקוח ללא "טרטורים", ויכוחים וגרימת עוגמת נפש. הלוואי ועוד חברות בישראל יעתיקו את המוטו שלכם במתן שירות לקוחות. בתודה ענקית מכל הלב"
משפחת אלבחר, שלומי

"פשוט אין מילים, תודה על הכל - היחס החם, האכפתיות, איכות המוצר הסופי והנוחות של הספות פשוט חלומית! אשמח להמליץ בחום לכל מי שמחפש ספה איכותית ונוחה, הסלון שלי פשוט הפך לאטרקציה שאורחים מגיעים."
דודג'ר, סיסיבנק

"ברצוני להודות לכם על השירות שקיבלתי בתיקון הספה. השרות היה מהיר ומקצועי. אנשי השירות היו מקצועיים וטיפלו בבעיה בביתי בצורה נקיה ומסודרת ובאדיבות רבה. חשוב לציין, שרכשתי את הסלון התגוררתי במרכז הארץ ואף שעברתי לרמת הגולן, קיבלתי שירות מלא עד הבית כפי שהובטח לי בעת הרכישה"
כרמית בן שושן